HobbySet
Menu
Jaunumi
-20% VISAM UN VISIEM / BEZMAKSAS KLIENTA KARTES / BEZMAKSAS PASĀKUMI
ATLAIDES!
BEZMAKSAS PASĀKUMI bērniem un pieaugušiem brīvdienās!
Gatavojamies skolai kopā!
Atlaides skolas un kancelejas precēm

-30%

No 14.08. līdz 07.09.2019
Raksti par mūsu precēm un MK
Kontakti
Mazumtirdzniecības veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 67217656
Papildinformācija:
Ir autostāvvietas.

Darba laiks
Darba dienās: 10.00 - 19.00
Sestdienās: 11.00 - 17.00
Svētdienās: 11:00-16:00
Interneta veikals "HobbySet"
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 27071071
Papildinformācija:
Rekvizīti:
Nosaukums: SIA "HobbySet"
Fakt. adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
PVN Reģ.Nr.: LV40003777610
Banka: Swedbank AS
Kods: HABALV22
Konts: LV65HABA0551011483453
Kontakti vairumtirdzniecības klientiem un citiem sadarbības jautājumiem
Adrese: Dzirnavu iela 100, Rīga, LV-1050
Telefons: +371 29604745
EULENSPIEGEL un SNAZAROO ķermeņa apgleznošanas krāsu īpašību salīdzinājums
Salīdzināšanai tika izmantoti 2 EULENSPIEGEL krāsu komplekti no veikala „HobbySet”, Dzirnavu 100, Rīga:
 1. Klasisko krāsu komplekts, kas sastāv no 6 krāsām: baltas, melnas, sarkanas, dzeltenas, zaļas un zilas.
 2. Metālisko krāsu komplekts, kas sastāv no sarkanas, zelta, sudraba krāsas, kā arī sudraba pūdera.
Salīdzināšanai tika izmantotas SNAZAROO krāsas, kuras ir pieejamas studijā „Carlana Art”:
 1. Klasiskās krāsas (Classic Colours): melna, koši zaļa, koši sarkana, koši dzeltena, balta un debeszila.
 2. Metāliskās krāsas (Мetallic colours): zelta, sudraba
 3. Mirdzošā krāsa (Sparkle colours): sarkana.
 4. Mirdzošais sudraba pūderis (Iridescent powder silver).
EULENSPIEGEL un SNAZAROO ražojumu salīdzinājums tika veikts, piemeklējot līdzīgas krāsas un izstrādājumus.
Klasisko krāsu salīdzinājuma slēdziens:
 1. Salīdzinājumā ar SNAZAROO ražojumu, sajaucot EULENSPIEGEL krāsu ar ūdeni, tā kļūst krēmveidīgāka un, veidojot tievas un garas līnijas, to ir vieglāk uzklāt uz ādas.
 2. Nožūstot, EULENSPIEGEL krāsa iegūst nelielu caurspīdīgumu un pavisam nedaudz zaudē krāsu toņa intensitāti. Pēc nožūšanas līdzvērtīga SNAZAROO krāsa ir košāka.
 3. Lai iegūtu tikpat intensīvu toni kā ar SNAZAROO krāsām, strādājot ar EULENSPIEGEL, uz ādas ir jāuzklāj lielāks daudzums krāsas. Tā rezultātā, biezākā slānī uzklātās krāsas ietekmē uz ādas vairāk ir redzams tās nevienmērīgums un grumbiņas.
 4. Abu krāsu nožūšanas laiks ir aptuveni vienāds.
 5. Tā kā šīs krāsas bieži tiek izmantotas bērnu seju apgleznošanai, būtiski ir arī tas, cik daudz tās atstāj traipus un izsmērējas, bērnam skaroties klāt sejai un intensīvāk paberzējot to.
 • Viegli paberzējot, SNAZAROO krāsa smērējas un nedaudz izplūst apkārt zīmējumam, kā arī , bērna roka, pieskaroties sejai, kļūst netīra. EULENSPIEGEL krāsa praktiski nemaz neizplūst un nesmērējas.
 • Radot intensīvu berzi, SNAZAROO ražotās krāsas spēcīgi izplūst uz ādas un nosmērē roku. Savukārt, attēls, kurš veikts ar EULENSPIEGEL krāsu, graudaini savirpinās, līdzīgi kā tas notiek dzēšot zīmuli ar dzēšgumiju , un gandrīz nemaz nenosmērē roku.
 1. Gan EULENSPIEGEL, gan SNAZAROO krāsa ir izgatavota uz ūdens bāzes, līdz ar to tā ir viegli nomazgājama ar ūdeni un ziepēm. Taču šajā ziņā ir arī atšķirības. Ar SNAZAROO krāsu veiktais zīmējums nomazgājas praktiski uzreiz un gandrīz nemaz nav nepieciešams izmantot ziepes. Ar EULENSPIEGEL krāsu radītais zīmējums arī ir nomazgājams ar ūdeni, taču, mazgājot to, noteikti būs nepieciešamas arī ziepes.
Mirdzošo un metālisko krāsu salīdzinājuma slēdziens:

Uzklājot uz ādas, EULENSPIEGEL krāsas ir mirdzošākas un košākas nekā SNAZAROO krāsas. Pēc mūsu domām, SNAZAROO metāliskās krāsas vairāk noderīgas, lai piešķirtu ādai vieglu pamata tonalitāti, uz kuras tad tālāk tiks veikts zīmējums.  EULENSPIEGEL krāsas var tikt izmantotas gan ādas tonalitātei, gan zīmējuma veikšanai.

Slēdziens pēc pūderu salīdzināšanas:

Tā kā abu šo firmu produkti ir ļoti atšķirīgi, tos salīdzināt bija visgrūtāk. Tie ir unikāli un grima māksliniekam ir vienlīdz noderīgi.
Lieliskais sausais EULENSPIEGEL krāsu komplekta sudraba pūderis ir izmantojams, lai radītu mirdzuma efektu, un tam praktiski nav nekādas nokrāsas. Tas viegli un labi uzklājas uz ādas gan bez krāsas pamata, gan arī uz jau veikta zīmējuma.
SNAZAROO sausais sudraba pūderis piešķir ādai sudrabainu nokrāsu.

Secinājumi:

EULENSPIEGEL un SNAZAROO krāsas ir lielisks un mūsdienīgs materiāls „body-art” un „face-art” grima veikšanai.
Šīm krāsām ir plaša palete, Eiropas sertifikāti, tās nav toksiskas, neizraisa alerģiju, šķīst ūdenī un der arī seju apgleznošanai bērniem.
Pateicoties tam, ka abiem ražotājiem ir pieejami gan nelieli krāsu komplekti, gan arī atsevišķu toņu iepakojumi, šīs krāsas ir ērtas lietošanai mājās, kā arī izmantojamas profesionāliem mērķiem.
EULENSPIEGEL un SNAZAROO krāsām piemīt dažādas īpašības, taču abiem ražotājiem tās ir ar pozitīvu zīmi. Pirms grima veikšanas ir jāņem vērā šīs krāsu īpašības un jāizvēlas tās, kuras atbilst nepieciešamā darba un iecerētā zīmējuma prasībām. Pateicoties dažādu īpašību kvalitātēm, izmantojot EULENSPIEGEL un SNAZAROO krāsas, grimu veicējam ir plašākas iespējas izpausties ķermeņa apgleznošanā.

Salīdzinājumu veica studija „Carlana Art”, un tajā ir pausts mākslinieka personīgais viedoklis. Izvietojot šo informāciju internetā vai kādā citā informācijas avotā, kā arī izmantojot to publikācijās, atsauce uz salīdzinājuma veicēja, studijas „Carlana Art” mājas lapu www.carlanaart un hobiju preču veikala „HobbySet” mājas lapu www.hobbyset.lv ir obligāta.